Home

Keserűség Ló Sír serdülő kosárlabda döntő Karu min Mérsékelt

A Barcelonával döntőzött serdülő fiú csapatunk a rangos spanyolországi  nemzetközi tornán! - Rátgéber Akadémia
A Barcelonával döntőzött serdülő fiú csapatunk a rangos spanyolországi nemzetközi tornán! - Rátgéber Akadémia

Pécsi STOP - Jelentős sikereket ért elmúlt napokban a Rátgéber Kosárlabda  Akadémia.
Pécsi STOP - Jelentős sikereket ért elmúlt napokban a Rátgéber Kosárlabda Akadémia.

Fiú serdülő A döntő: ZTE-Vasas finálé lesz a bajnoki címért - MKOSZ

Pest megyei Serdülő Döntő 2009 | Szentendrei Kosárlabda SE

Serdülő (U14) csapatunk a 6. helyen végzett az országos döntőben - ZTE  Kosárlabda
Serdülő (U14) csapatunk a 6. helyen végzett az országos döntőben - ZTE Kosárlabda

U14/A: Megállíthatatlan volt az országos bajnoki döntőben a Vasas serdülő  fiúcsapata – Vasas Kosárlabda Akadémia
U14/A: Megállíthatatlan volt az országos bajnoki döntőben a Vasas serdülő fiúcsapata – Vasas Kosárlabda Akadémia

U14 Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság "A" Döntő 2019

Régiós döntőt nyert az FTSI serdülő fiú kosárlabdacsapata

OSB - Országos Serdülő Kosárlabda Bajnokság Lány Döntő, Budapest, 2005.  május 13-16. - G-Portál
OSB - Országos Serdülő Kosárlabda Bajnokság Lány Döntő, Budapest, 2005. május 13-16. - G-Portál

Bronzérmes a serdülő csapat - DVTK hírek - kosárlabda

U14 NEMZETI FIÚ SERDÜLŐ BAJNOKSÁG – A DÖNTŐ – 4. NAP – SOPRONI SPORTISKOLA  KOSÁRLABDA AKADÉMIA
U14 NEMZETI FIÚ SERDÜLŐ BAJNOKSÁG – A DÖNTŐ – 4. NAP – SOPRONI SPORTISKOLA KOSÁRLABDA AKADÉMIA

U16 Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság DÖNTŐ - Rátgéber Akadémia

Leány serdülő A döntő: Nem borult a papírforma a negyeddöntők során - MKOSZ

Fiú serdülő döntő: NKA Pécs-Honvéd és Vasas-Zsíros Akadémia elődöntőket  rendeznek – BB1.hu
Fiú serdülő döntő: NKA Pécs-Honvéd és Vasas-Zsíros Akadémia elődöntőket rendeznek – BB1.hu

Nemzeti Leány Serdülő Kosárlabda Döntő - Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási  Nyelvű Gimnázium
Nemzeti Leány Serdülő Kosárlabda Döntő - Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Gimnázium

U14A-SERDÜLŐ (U14 „A”) REGIONÁLIS BAJNOKOK DÖNTŐJE, Kiskunfélegyháza -  Dombóvári Kosársuli
U14A-SERDÜLŐ (U14 „A”) REGIONÁLIS BAJNOKOK DÖNTŐJE, Kiskunfélegyháza - Dombóvári Kosársuli

Remek első mérkőzés után, a döntő már nem a miénk volt! – MEAFC

Fiú serdülő döntő: A Vasas és az NKA Pécs közül kerül ki az országos bajnok  - MKOSZ
Fiú serdülő döntő: A Vasas és az NKA Pécs közül kerül ki az országos bajnok - MKOSZ

Óriási mérkőzésen, győztes rajt a serdülő döntőn / Soproni Darazsak  Sportakadémia
Óriási mérkőzésen, győztes rajt a serdülő döntőn / Soproni Darazsak Sportakadémia

Elkezdődött a serdülő döntő

Fordulatos és szoros döntő után az NKA Pécs az idei fiú serdülő bajnok -  MKOSZ
Fordulatos és szoros döntő után az NKA Pécs az idei fiú serdülő bajnok - MKOSZ

OSB - Országos Serdülő Kosárlabda Bajnokság Lány Döntő, Budapest, 2006.  április 27-30. - G-Portál
OSB - Országos Serdülő Kosárlabda Bajnokság Lány Döntő, Budapest, 2006. április 27-30. - G-Portál

Az EYBL első magyar bajnoka: a Rátgéber Kosárlabda Akadémia serdülő fiú  csapata – BB1.hu
Az EYBL első magyar bajnoka: a Rátgéber Kosárlabda Akadémia serdülő fiú csapata – BB1.hu